LT  EN
 

Išskirtinė ofsetinė (lapinė) spauda įnoringiausių klientų poreikiams

2017 m. pradžioje UAB „Daigai“ įdiegė ofsetinės spaudos mašiną KOMORI LITHRONE LSX629+C su H-UV (Japonija) technologija. Ši naujos kartos technologija sukurta prieš ketverius metus. Nuo šiol mūsų spaustuvė gali pasiūlyti daug įvairių ir vartotojams prieinamų ofsetinės spaudos produktų.

UAB „Daigai“ spaustuvėje ofsetinės spaudos būdu gaminama įvairi poligrafinė produkcija:

Ofsetinės spaudos pranašumas, palyginti su kitais spaudos būdais, – puiki vaizdų kokybė. Taip sukuriamas aiškus ir švarus vaizdas. Naudojant naują H-UV technologiją pagaminti gaminiai pasižymi išskirtine spaudos kokybe, raiška, o greitaeigės linijos padeda mažinti gamybos sąnaudas ir užtikrinti klientams patrauklią gamybos kainą.

UAB „Daigai“ ofsetinę spaudą derina su pospaudiminėmis paslaugomis, siekdama gaminiui suteikti išskirtinę išvaizdą arba papildomą pridėtinę vertę, kaip antai: kongrevas, bigavimas, UV lakas, folijavimas, iškirtimas, dėžučių klijavimas, laminavimas, perforacija ir kiti spaudiniui originalumo suteikiantys pospaudiminiai gamybos procesai. Tai išskirtinės spaudos sudedamosios dalys.

Bendrovės profesionalų komanda dirba, siekdama patenkinti net įnoringiausių klientų poreikius.

Naujausia UAB „Daigai“ fleksografinė spaudos įranga – naujos galimybės Jums

Turime džiugių naujienų, susijusių ir su fleksografine (rulonine) spauda. Nuo šių metų balandžio mėnesio spaustuvėje darbai atliekami nauja 8 spalvų fleksografine spaudos mašina.

Pagerėjo ne tik spaudos kokybė, bet dabar galime pasiūlyti ir naujų gaminių.

Su nauja įranga garantuojame darbų spartą, didesnį našumą, išskirtinę spalvų raišką, tolygų spalvų perėjimą, puikią spaudos kokybę.

Užsakovų poreikiai – produkto pagal individualų užsakymą gamyba, puiki kokybė, greitas užsakymų įvykdymas – tai mūsų rūpestis ir atsakomybė.

Investuodami į naujas technologijas, galėsime pagaminti daugiau produkcijos, o kartu mažinti ir spaudinių savikainą.

Nuolat didėja reikalavimai kokybei, nemažinant gamybos apimčių. Kokybės siekiame ne tik įsigydami naujus įrenginius. Svarbiausia valdyti technologinius procesus, suteikti žmonėms galimybes tobulėti, saugią ir patogią darbo aplinką. Įsigijus naują įrangą pagerėjo darbo sąlygos gamyboje dirbantiems specialistams, produkcijos kokybė, sandėliavimo, pristatymo paslaugos.

Siekiame, kad novatoriški ir tinkami sprendimai suteiktų mūsų klientams galimybę įsigyti aukštos kokybės spaudos gaminius, o mums – tapti konkurencingesniems pakuočių spaudos rinkoje.

Šiuolaikiniai pakuočių spaudos sprendimai

Dėmesys pakuotei per pastaruosius kelerius metus stipriai išaugo. Išskirtinė pakuotė iš dalies lemia produkto sėkmę. Pakuotės dizainas ir originalus jos pateikimas, naudojant pažangias poligrafijos naujoves, – tai priemonės, kurios sukuria reikiamą įspūdį, tinkamai pristato produktą, atskleidžia vertybes ir atkreipia dėmesį.

Šiandieninė prekių gausa – tai didelis išbandymas tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.

Suprasdami užsakovų tikslus ir siekdami jiems padėti, UAB „Daigai“ specialistai siūlo šiuolaikinius pakuočių spaudos sprendimus. Tam neužtenka vien techninių žinių – būtina domėtis šiuolaikinio dizaino technologijomis, konkurentų teikiamomis paslaugomis, analizuoti vartotojo portretą, išsiaiškinti pirkėjo lūkesčius, susijusius su produktu, pakuote ir kt. Visa tai įvertinę specialistai siūlo šiuolaikinius pakuočių spaudos sprendimus savo klientams ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

UAB „Daigai“ spaustuvė unikali tuo, kad ji klientui siūlo šiuolaikinius kompleksinius spaudos sprendimus, kartu pasitelkdama ofsetinę ir fleksografinę technologijas. Suprantame, kad daugumai klientų svarbus kompleksiškumas – t. y. ne tik gaminio, bet transportavimo pakuotė.

Puikus pavyzdys – mūsų siūlomi ledų pakuočių sprendimai. Ledų pakuotės savo atspalviu ir dizainu dera su dėžutėmis, į kurias pakuojami ledai (antrinė pakuotė). Tai ne tik estetiška dizaino prasme, bet ir patogu klientui. Pas mus atvykęs klientas gali suderinti visas sudedamąsias pakuotės dalis, skirtingų technologijų spaudą, drąsiai planuotis produkcijos gamybą ir pakavimą.

Skubančiame pasaulyje kartu su gamintojais ieškome būdų, kaip užtikrinti kokybišką ir greitą maisto paruošimą. Atsižvelgdami į tai, siūlome maišelius pusgaminiams pakuoti. Šiuos mūsų sprendimus sėkmingai naudoja pieno, mėsos, žuvies, konditerijos, vaisių ir kitos gamybinės įmonės. Šiuolaikiškomis ir patogiomis pakuotėmis džiaugiasi ir pirkėjai.

Šiuolaikiniai pakuočių sprendimai susiję ir su pasiruošimo gamybai procesu. Šis etapas labai svarbus ir reikšmingas, reikalauja daug žinių. Mūsų specialistai parenka technologinius sprendimus, atlieka bandymus ir specifinius dizaino darbus. Taip pat numatomi veiksmai, kad pakuotės dizaino ir gamybos sprendimai būtų žingsniu toliau, nei užsakovui reikia šiandien. Visada stengiamės numatyti ir patarti klientui, ką galėsime pasiūlyti rytoj, – dar modernesnio, įsimintinesnio.

UAB „Daigai“ ypač svarbu, kaip mes gyvensime ateityje. Pereinant prie žiedinės ekonomikos modelio, pakuočių sektoriaus dalyviams keliami vis aukštesni aplinkosaugos reikalavimai, tarp kurių: veiksmingas išteklių naudojimas, mažesnės energijos sąnaudos, pakartotinis panaudojimas, atliekų kiekio mažinimas, aplinkos saugojimas. Šiems iššūkiams pasiekti ypač svarbios sąmoningų užsakovų, kūrėjų ir gamintojų pastangos ir bendradarbiavimas. Mes pritariame naujam gyvenimo būdo ir vartojimo modeliui ir taikome tai savo kasdieniame darbe. Džiaugiamės, kad dėl naujausių technologijų galėjome prisidėti prie sentimentus keliančios popierinės ledų pakuotės, kuri atitinka aukščiausius standartus ir yra draugiška aplinkai, nes sudėtyje yra 55–65 % popieriaus.

Tinkamai pasiruošus gamybai sukuriamos unikalios pakuotės, atitinkančios Jūsų lūkesčius ir puikiai tinkančios produkcijai. Projekto eigą koordinuoja UAB „Daigai“ projektų vadovai, gamybos procesus prižiūri gamybos vadovai ir vyresnieji specialistai. Klientai turi galimybę tiesiogiai bendrauti su bendrovės specialistais, atsakingais už projekto rezultatą. Visa tai leidžia abiem pusėms geriau pažinti vieni kitus, išanalizuoti projektą, greičiau reaguoti į pokyčius ir pasiūlyti labiau apgalvotus, argumentuotus sprendimus.

Tai yra mūsų darbo tikslas. Laukiame Jūsų.

Istorija

2014 metais įmonei įsigijus naują maišelių gamybos įrenginį, buvo pradėti gaminti pastatomieji, vakuuminiai, su šoninėmis ir dugne esančiomis klostėmis maišeliai.

2013 metais spaustuvėje buvo įdiegta šiuolaikė kokybės, aplinkos apsaugos ir higienos vadybos sistema ir įmonei suteikti ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ir EN 15593:2008 sertifikatai.

Buvo įsigyta moderni regeneravimo įranga.

2012 metais  įmonėje buvo sukurta ir įdiegta gamybos valdymo programa, optimizuojanti visą gamybinę sistemą, sujungianti atskirus verslo procesus į bendrą visumą.

2010 metais buvo įsigyta nauja fleksografinė linija – nuo formų gamybos iki pervyniojimo įrenginio.

Atnaujinta ofsetinė pospaustuvinių darbų linija.

2009 metais spaustuvė persikėlė į modernias pagal įmonės poreikius ir reikalavimus suprojektuotas 4000 kv. m ploto patalpas. Čia sudarytos visos sąlygos plėsti technologijas ir verslą, nuolat atnaujinti ir modernizuoti įrangą.